سبد دسته‌دار از جنس فلز همراه با میله قلاب‌دار و گلدان تولید و به بازار عرضه گردیده است.رنگ کوره‌ای مشکی به کار برده شده در تولید این سبد و میله فلزی کاملا ثابت است و از مقاومت مناسبی برخوردار بوده و دچار کاهش کیفیت و یا زنگ زدگی نمی‌گردد. کیفیت مناسب و دوام بالا، این سبد و گلدان ارگانایزر را به محصولی محبوب و پرفروش در بازار تبدیل نموده است.

 

 

طراحی این سبد ارگنایزر به صورت دسته‌دار همراه با میله قلاب‌دار فلزی و دو گلدان , این محصول را به گزینه‌ای مناسب جهت نگهداری مواد غذایی، بطری‌های نوشیدنی , گلدانهای تزئینی و … تبدیل نموده شما می‌توانید علاوه بر منزل، در محیط‌ های مختلف نظیر رستوران‌ها، هتل و … نیز از این سبد فلزی استفاده کنید.سبد از دسته های آن روی میله قلاب آویزان شده و نمایی فانتزی و متفاوت به آشپزخانه شما میبخشد.

 

 

این سبد ارگنایزر فلزی به دلیل طراحی منحصر به فردی که دارد گزینه‌ای مناسب برای نظم دهندگی انواع پاسماوری در آشپزخانه‌ به شمار می‌رود. شما می‌توانید این سبد را در کنار سینک نیز به عنوان آبچکان جهت نگهداری و آبگیری ظروف شسته شده در آشپزخانه‌ی رستوران‌ها و محیط‌ های طبخ غذا نیز به کار بگیرید.

 

 

ویژگیهای کلی کالا:

سبد فلزی چندمنظوره به همراه دو گلدان

دارای روکش با رنگ کوره‌ای مشکی و گلدانهای سفید

طراحی شده در مدل دسته‌دار

همراه با میله فلزی قلاب‌ دار برای اویز سایر وسایل

مقاوم در برابر زنگ زدگی، پوسیدگی و تغییر رنگ

مناسب برای نگهداری نان و بطری و ...

قابل استفاده به عنوان آبچکان در کنار سینک

مناسب برای نظم بخشیدن روی کابینت، میز کار و …

مناسب برای آشپزخانه منزل، رستوران‌ها و …

 

قیمت این محصول 270000 تومان