بوگیر یخچال jiwar

 

میوه ها و سبزیجات با زیاد ماندن در یخچال گازی از خود آزاد میکند که باعث ایجاد بوی بد در یخچال میشود . بوگیر یخچال jiwar باعث جذب آن گاز میشود و شما میتوانید مدت زمان بیشتری مواد غذایی خود را در یخچال سالم نگه دارید و از تغییر طعم مواد غذایی فریز شده جلوگیری کنید. این بوگیر به طراوت بیشتر غذا برای استفاده روزمره کمک میکند و همچنین بوی بد یخچال را از بین میبرد و باکتری ها و قارچ ها و میکروب هایی که در یخچال رشد میکنند و احتمال خراب شدن و یا پوسیدگی مواد غذایی را افزایش میدهد را خنثی میکند .

 

 

بوگیر یخچال jiwar گاز اتیلن را خنثی میکند زیرا اتیلن باعث رسیده شدن و له شدن مواد غذایی میشود . توصیه میشود هر ۳ ماه یک بار بوگیر یخچال تعویض گردد.این دستگاه با استفاده از فیلتر مخصوص بوی نامطبوعی که از یخچال به مشام میرسد را میتواند از بین ببرد.میتوانید آن را در گوشه از یخچال خود نصب کنید.این محصول، با استفاده از ترکیبات نانو ذرات و کربن اکتیو، توانایی زیادی در حذف بوی نامطبوع مواد غذایی موجود در یخچال و فریزر را داشته و همچنین می تواند نقش بسزایی در کاهش میکروب ها به خصوص لیستر ها داشته باشد.

 

 

مشخصات بوگیر یخچال ژیوار JIWAR:

برند: JIWAR

مدل: طرح یخچال

جنس بدنه: پلاستیک

ابعاد: 13 در 6.5 در 3 سانتی متر

رنگبندی: سفید

قابلیت اتصال به دیواره یخچال با چسب دو طرفه (چسب دو طرفه شامل پکیج محصول نیست)

شعاع تحت پوشش

بین 16 تا 24 متر مربع

تعداد فیلتر: یک عدد

دارای حسگر بو

مناسب برای از بین بردن بوی بد یخچال و فریزر

جلوگیری از ورود باکتری به بافت میوه و سبزیجات

حفظ سلامت و تازگی میوه و سبزیجات

تاریخ مصرف: سه ماه پس از باز کردن پلمپ و اولین استفاده

 

 

نحوه استفاده:

پوشش پلاستیکی محصول را باز کرده و آن را به صورت ایستاده یا به پهلو داخل یخچال قرار دهید. بهترین زمان مصرف این محصول ۹۰ روز بعد از باز شدن پوشش پلاستیکی و اولین استفاده است. جهت یادآوری زمان فوق و تعویض بوگیر قدیمی با جدیدُ تاریخ آغاز استفاده را بر روی برچسب بوگیر یادداشت نمایید.

 


قیمت این محصول 30000 تومان