بالش ها محل قرارگیری اساسی ترین عضو بدن ما یعنی سر و صورت ما هستند.به این منظور پاکیزگی آنها بسیار اهمیت دارد.عرق ها چربی ها و گرد و غبار می‌تواند موجب آلودگی و کدر شدن و زرد شدن آنها شود.از آنجا که هر روز در معرض چربی سر، گرد و غبار و سلول های مرده پوست و موی ما قرار می گیرند و نیاز است که به بهداشت آنها و شستشوی منظم و دوره ای آنها توجه لازم را داشت.

 

 

شما می‌توانید بالش‌ها را به صورت دستی یا با کمک ماشین لباسشویی بشویید. اما مساله مهمتر نحوه ی خشک کرد بالش است که معمولا دردسرهایی به همراه دارد.خشک کردن بالش در معرض هوای آزاد و نور خورشید بهترین نوع خشک کردن آن هست که علاوه بر تسریع در خشک شدن به سبب نفوذ و جریان هوا در شبکه و بافت درون بالش و همینطور نور مستقیم خورشید سبب از بین رفتن باکتری و کنه های ریز روی بالش و همینطور درون آن میشود.

 

 

خشک کردن و آویزان کردن بالش خیس بطور مستقیم روی طناب به دلیل وزن زیاد ممکن است میسر نشود و اگر روی وسیله ی دیگری قرار دهید ممکن است باکتری ها و الودگی های آن را نیز جذب کند.کاور آویز خشک کردن بالش یک کاور توری و محکم برای قرار دادن بالش ,عروسک , سایر اسباب بازی ها ی حساس به تمیز بودن برای کودک و ... درون آن و آویزان کردن آن از هر میله و طنابی بوده که به شما توان شستشو و خشک کردن راحت و بی دردسر همچنین استریل آنها را در هر مکان و زمانی به شما میدهد.

 

 

ویژگی های محصول:

قابل استفاده برای خشک کردن انواع بالش , عروسک ...

جنس توری با کیفیت

ابعاد ۴۵*۳۰سانتیمتر

 مواد اصلی: پارچه توری پلی استر

 وزن محصول: 21 گرم

 رنگ : آبی ، صورتی