وارمر قوری و جاشمعی طرح هگزاگون

با گذشت زمان و اختراع و ساخت ابزار مختلف ، خیلی از فرهنگ ها دچار تغییر شدند و یا حتی فرهنگ های جدید ساخته شد. به عنوان مثال ما با جمله "چای را بخور تا از دهان نیفتد" به هیچ عنوان غریبه نیستیم ولی خب شاید این جمله از این پس کمرنگ تر شود.

سرو چای به صورت مستقیم از قوری و آوردن قوری بر روی میز بیشتر یک سنت مربوط به کشور انگلستان است. در این کشور و حتی در تمام بریتانیا ، همیشه بر روی میز عصرانه قوری چای را خواهید دید و با توجه به گسترش فرهنگ ها به کشور های دیگر با استفاده از فضای مجازی و رسانه ها این نوع سرو چای در کشور ما هم صورت میگیرد. اما خب این نوشیدنی را معمولا کسی به صورت سرد دوست ندارد و حتما باید لبسوز و لبدوز باشد. 

جاشمعی که در اینجا به آن میپردازیم دارای کاربرد دوگانه است و با توجه به نوع ساخت آن به عنوان وارمر و یا گرم نگهدارنده قوری نیز استفاده میگردد. این وارمر با توجه به طراحی خاص آن که اصطلاحا هگزاگون یا هشت وجهی نامیده میشود علاوه بر کارایی که به عنوان جاشمعی و همچنین وارمر قوری دارد ، بلکه زیبایی خاصی هم به میز شما می بخشد و کاربرد دکوری دارد.

ابعاد این محصول 14x12x11 سانتیمتر میباشد و از جنس مفتول فلزی با کیفیت ساخته شده است. این جامشعی با توجه به رنگ کوره ای مات و جوش آرگون در اتصالات ، ظاهری بسیار تمیز دارد و گوشه های آن هیچگونه تیزی یا برآمدگی اضافی ندارد. وزن این کالا 140 گرم میباشد و در آن محل جایگیری یک عدد شمع با ابعاد استاندارد تعبیه شده است.

قیمت این محصول 90000 تومان میباشد